فراموش کردم
اعضای انجمن(367) مقررات انجمنهای صفحه اصلی مقررات خاص انجمن موسيقي ارتباط با مدیر انجمن نظرات انجمن
جستجوی انجمن
عناوین پر بازدید ماه
Bi to Hrgez (mohammadkh )    

دانلود آهنگ جدید رضا پیشرو به نام "چاقال نامه"

منبع : http://www.yekmusic.org/?p=7690
درج شده در تاریخ ۹۱/۰۳/۲۲ ساعت 21:24 بازدید کل: 19955 بازدید امروز: 17 1 می‌پسندم  
 

دیس آلبوم "زاخارنامه"

دانلود آهنگ با کیفیت MP3 320

Reza Pishro – Chaghal Name

—————–

دانلود آهنگ با کیفیت  MP3 128

Reza Pishro – Chaghal Name

—————–

دانلود آهنگ با کیفیت OGG 64

Reza Pishro – Chaghal Name

Bi to Hrgez(mohammadkh )
۹۱/۰۳/۲۳ - 09:28
نقل قول:
رضا رضازاده:
tnk@};-@};-
مهدی طالبی نیا(mehdi-t )
۹۱/۰۳/۲۳ - 10:41
=Dchox=Dchox=Dchox
Bi to Hrgez(mohammadkh )
۹۱/۰۳/۲۳ - 12:56
نقل قول:
مهدی طالبی نیا: Dchox
@};-@};-@};-
Bi to Hrgez(mohammadkh )
۹۱/۰۳/۲۴ - 13:14
اگه آلبوم زاخارنامه رم شنیده باشی می فهمی زدبازی هم همش به رضا پیشرو تیکه میندازند؟
لامپی(lumpy )
۹۱/۰۳/۲۴ - 14:20
ماجرا برمی گرده به سال 85 که گویا ویلسون چیزایی پشت سر پیشرو گفته بوده و همون موقع پیشرو با آهنگ "اثر منفی" چنان دیسی به ویلسون میزنه که بعد از اون ویلسون کلا جمع میکنه و میره!
اینتروی آهنگ "اثر منفی" مکالمه تلفنی پیشرو و ویلسون هستش که پیشرو آفتابه بر می داره به هیکل ویلسون!
حالا بعد پنج سال اعضای زدبازی تو ترک "چرا بدی" آلبوم "زاخار نامه" پیشرو رو هدف قرار دادن و دیسش کردن.
یه جای این آهنگ که ام جی میگه "تو که فحش میدی فقط وقتی پا تلفنی" در حقیقت به اون مکالمه 5 سال پیش پیشرو و ویلسون اشاره می کنه.
از این طرف هم هیچکس تو این آهنگ حضور داره! هیچکس و پیشرو رفیقای قدیمی و از اولین رپرای ایران بودن که اخیرا رابطه شون بد شده که داستانش تو "اون مثل داداشم بود" و "لوبیای سحر آمیز" مشخصه.
حالا پیشرو با این آهنگ "چا**ل نامه" به زدبازی دیس بک (جواب دیس) داده و نشون داده بعد 5 سال کوتاه بیا نیست!
و انصافا هم با یه آهنگ که تو چند روز جمع شده آفتابه گرفته به کل آلبوم "زاخار نامه" که چند ماه روش کار شده!
و جالبه که آخر این ترک شایان (دوست مشترک پیشرو و هیچکس) علیرقم رابطه بد بین پیشرو و هیچکس به اعضای زدبازی اخطار میده که به همون سروشی که باهاتون خوند میگم بزنتتون که بفهمید چند چندیم!
لامپی(lumpy )
۹۱/۰۳/۲۴ - 14:48
البته به نظر من این هم از اثرات آهنگ "تهران مال منه" آلبوم "زاخار نامه" بود!
تهران مال منه یه بمب تموم عیار بود!
وقتی این آهنگ منتشر شد چند روز بعد گروه تیک تاک و امیرعلی (A2) یه ترک دادن به اسم "بچه موزیک" که بخشی از کروسش این بود: "تهرانو میترکونیم فقط با یه بچه موزیک" پشت بند این قضیه پایا (از اعضای پایدار) یه ترک داد بیرون به اسم "موزیکامون تهرانو آره" که کروسشو اعضای پایدار و تیک تاک و سامی بیگی اجرا کرده بودن در نوع خودش یه یارکِشی تموم عیار بود! بعد این آهنگ امیر خلوت یه آهنگ به اسم "تهران مال تو نیست" داد بیرون که انصافا مثل بقیه کارای امیر یه کار توپ و بی نقص بود! ملت منتظر بودن ببینن بعد این ماجرا چی میشه که گروه تن به 10 که رقابت دیرینه با گروه پایدار دارن خطاب به اعضای تیک تاک یه آهنگ خوندن به اسم "... آره!" که البته به در زدن که دیوار بشنوه! (در حقیقت آهنگشون خطاب به پایدار بود!) بعد عرفان که مطلبو گرفته بود با آهنگ "آینه" جواب داد و حالا هم پیشرو زد به زدبازی! تیک تاک هم اعلام کرده داره رو یه آهنگ دیگه کار می کنه!
یعنی در کل یه آهنگ "تهران مال منه" زدبازی تو دوماه اخیر یه کاری با رپ تهران کرد که هیچ آهنگی تا به حال نکرده بود!
قبل از انتشار آهنگ "... آره!" تن به 10، مهدی آلفا (از اعضای تن به 10) تو فیسبوکش یه متلکی به گروه پایدار انداخته بود که نمی تونم بنویسمش! پیرو این متلک JJ (از اعضای زدبازی) هم تو صفحش یه تیکه به مهدی آلفا انداخت! و اولین بار پیشرو اینجا بود که وارد مناقشات اخیر(!) شد و JJ رو فحش کش کرد! حالا هم که با این آهنگ کارو تموم کرد!
Bi to Hrgez(mohammadkh )
۹۱/۰۳/۲۴ - 15:32
نقل قول:
لامپی: البته به نظر من این هم از اثرات آهنگ "تهران مال منه" آلبوم "زاخار نامه" بود! تهران مال منه یه بمب تموم عیار بود! وقتی این آهنگ منتشر شد چند روز بعد گروه تیک تاک و امیرعلی (A2) یه ترک دادن به اسم "بچه موزیک" که بخشی از کروسش این بود: "تهرانو میترکونیم فقط با یه بچه موزیک" پشت بند این قضیه پایا (از اعضای پایدار) یه ترک داد بیرون به اسم "موزیکامون تهرانو آره" که کروسشو اعضای پایدار و تیک تاک و سامی بیگی اجرا کرده بودن در نوع خودش یه یارکِشی تموم عیار بود! بعد این آهنگ امیر خلوت یه آهنگ به اسم "تهران مال تو نیست" داد بیرون که انصافا مثل بقیه کارای امیر یه کار توپ و بی نقص بود! ملت منتظر بودن ببینن بعد این ماجرا چی میشه که گروه تن به 10 که رقابت دیرینه با گروه پایدار دارن خطاب به اعضای تیک تاک یه آهنگ خوندن به اسم "... آره!" که البته به در زدن که دیوار بشنوه! (در حقیقت آهنگشون خطاب به پایدار بود!) بعد عرفان که مطلبو گرفته بود با آهنگ "آینه" جواب داد و حالا هم پیشرو زد به زدبازی! تیک تاک هم اعلام کرده داره رو یه آهنگ دیگه کار می کنه! یعنی در کل یه آهنگ "تهران مال منه" زدبازی تو دوماه اخیر یه کاری با رپ تهران کرد که هیچ آهنگی تا به حال نکرده بود! قبل از انتشار آهنگ "... آره!" تن به 10، مهدی آلفا (از اعضای تن به 10) تو فیسبوکش یه متلکی به گروه پایدار انداخته بود که نمی تونم بنویسمش! پیرو این متلک JJ (از اعضای زدبازی) هم تو صفحش یه تیکه به مهدی آلفا انداخت! و اولین بار پیشرو اینجا بود که وارد مناقشات اخیر(!) شد و JJ رو فحش کش کرد! حالا هم که با این آهنگ کارو تموم کرد!
ممنون از توضیحات کاملتون:)@};-@};-


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
زنم را کشتم چون با مردان زیادی رابطه داشت تو رو خدا کمک کنیدآموزشگاه کنکاش برگزار می کند:جدیدترین حادثه آفرینی توسط دانش آموزان دبیرستانی میانه!!!!(فالوده)سلام بفرمایید دهانتان را شیرین کنید حتما تا آخر بخونیدفردوسی پور سوال پرسپولیس را به استقلالی ها می دهد؟علت بیرون آمدن کرمهای خاکی در بارانثبت کد رهگیری برای اجاره نامه و مبایعه نامهعکس یادگاری نماینده ایران با رقصنده مصریپسرانی که ضعف دختر و دخترانی که ضعف پسر دارند
کاربران آنلاین
shaya nouri فرزاد عبدالهی مهدی قافلانتی IM.ImMoRtaL عاشقترین دخی دنیا تلنگر. به نام من*به کام تو عسل کیانی* علیرضا کیخا مهدی پورمند CuDDle_YoU elman turanli مبل آرال آرام آرمیده * مصطفی علیپور iNvOk3._.FoR._.D3aD جیگرطلایی2 هنرمند و هنر دوست بهزاد یاغموری حسام .مقدم اکبر اقا نیا _____ ( SaLaR ) _____ توحید ت دکتر شریعتی سودا جوون هنرمند مهدی داودخانی mohamad2013 ____Full_____dprs____ منتظرم سئویل آی امیر تک الپاچینو آریا کریمی رضا میانا فروشگاه لاوین کافی نت دانشجو علی آذر اوغلو ر-و-ش-ن ریحانه .محمدی صحرا اااا ****اشکان 07**** p.o.q reza azad p.o.q سمیر رباط فرشاد برادران74 رها ستایش *به یاد او.. یوسف عسگری mohamadalizade محمد مولائی فروشگاه لوازم اسپرتی و لوکس خودرو (رعد اسپرت) مانیا.... آتلیه عکس طنین رضا خانی آرمان صولتی ...هانی... یسام فر (-_-)._______THOTH_______.(-_-) کسری اعتمادی احسان شایسته آیتک_آزربایجان علیرضا777 سامان عیوضی mehdy ---ganbary فراز جباری عسل جون 18 mallagavar محمدمهدی ج pouya anghooti lı. fƏnTƏŞY .ıl مسعود ساعدی shahab asa کافی نت متین .مهلا 30 گل پری90* سید سجاد حسینی ورنکشی

مسئولیت کلیه مطالب به عهده نویسندگان و ارسال کنندگان آن است