فراموش کردم
اعضای انجمن(367) مقررات انجمنهای صفحه اصلی مقررات خاص انجمن موسيقي ارتباط با مدیر انجمن نظرات انجمن
جستجوی انجمن
عناوین پر بازدید ماه
Bi to Hrgez (mohammadkh )    

دانلود آهنگ جدید رضا پیشرو به نام "چاقال نامه"

منبع : http://www.yekmusic.org/?p=7690
درج شده در تاریخ ۹۱/۰۳/۲۲ ساعت 21:24 بازدید کل: 19777 بازدید امروز: 4 1 می‌پسندم  
 

دیس آلبوم "زاخارنامه"

دانلود آهنگ با کیفیت MP3 320

Reza Pishro – Chaghal Name

—————–

دانلود آهنگ با کیفیت  MP3 128

Reza Pishro – Chaghal Name

—————–

دانلود آهنگ با کیفیت OGG 64

Reza Pishro – Chaghal Name

Bi to Hrgez(mohammadkh )
۹۱/۰۳/۲۳ - 09:28
نقل قول:
رضا رضازاده:
tnk@};-@};-
مهدی طالبی نیا(mehdi-t )
۹۱/۰۳/۲۳ - 10:41
=Dchox=Dchox=Dchox
Bi to Hrgez(mohammadkh )
۹۱/۰۳/۲۳ - 12:56
نقل قول:
مهدی طالبی نیا: Dchox
@};-@};-@};-
Bi to Hrgez(mohammadkh )
۹۱/۰۳/۲۴ - 13:14
اگه آلبوم زاخارنامه رم شنیده باشی می فهمی زدبازی هم همش به رضا پیشرو تیکه میندازند؟
لامپی(lumpy )
۹۱/۰۳/۲۴ - 14:20
ماجرا برمی گرده به سال 85 که گویا ویلسون چیزایی پشت سر پیشرو گفته بوده و همون موقع پیشرو با آهنگ "اثر منفی" چنان دیسی به ویلسون میزنه که بعد از اون ویلسون کلا جمع میکنه و میره!
اینتروی آهنگ "اثر منفی" مکالمه تلفنی پیشرو و ویلسون هستش که پیشرو آفتابه بر می داره به هیکل ویلسون!
حالا بعد پنج سال اعضای زدبازی تو ترک "چرا بدی" آلبوم "زاخار نامه" پیشرو رو هدف قرار دادن و دیسش کردن.
یه جای این آهنگ که ام جی میگه "تو که فحش میدی فقط وقتی پا تلفنی" در حقیقت به اون مکالمه 5 سال پیش پیشرو و ویلسون اشاره می کنه.
از این طرف هم هیچکس تو این آهنگ حضور داره! هیچکس و پیشرو رفیقای قدیمی و از اولین رپرای ایران بودن که اخیرا رابطه شون بد شده که داستانش تو "اون مثل داداشم بود" و "لوبیای سحر آمیز" مشخصه.
حالا پیشرو با این آهنگ "چا**ل نامه" به زدبازی دیس بک (جواب دیس) داده و نشون داده بعد 5 سال کوتاه بیا نیست!
و انصافا هم با یه آهنگ که تو چند روز جمع شده آفتابه گرفته به کل آلبوم "زاخار نامه" که چند ماه روش کار شده!
و جالبه که آخر این ترک شایان (دوست مشترک پیشرو و هیچکس) علیرقم رابطه بد بین پیشرو و هیچکس به اعضای زدبازی اخطار میده که به همون سروشی که باهاتون خوند میگم بزنتتون که بفهمید چند چندیم!
لامپی(lumpy )
۹۱/۰۳/۲۴ - 14:48
البته به نظر من این هم از اثرات آهنگ "تهران مال منه" آلبوم "زاخار نامه" بود!
تهران مال منه یه بمب تموم عیار بود!
وقتی این آهنگ منتشر شد چند روز بعد گروه تیک تاک و امیرعلی (A2) یه ترک دادن به اسم "بچه موزیک" که بخشی از کروسش این بود: "تهرانو میترکونیم فقط با یه بچه موزیک" پشت بند این قضیه پایا (از اعضای پایدار) یه ترک داد بیرون به اسم "موزیکامون تهرانو آره" که کروسشو اعضای پایدار و تیک تاک و سامی بیگی اجرا کرده بودن در نوع خودش یه یارکِشی تموم عیار بود! بعد این آهنگ امیر خلوت یه آهنگ به اسم "تهران مال تو نیست" داد بیرون که انصافا مثل بقیه کارای امیر یه کار توپ و بی نقص بود! ملت منتظر بودن ببینن بعد این ماجرا چی میشه که گروه تن به 10 که رقابت دیرینه با گروه پایدار دارن خطاب به اعضای تیک تاک یه آهنگ خوندن به اسم "... آره!" که البته به در زدن که دیوار بشنوه! (در حقیقت آهنگشون خطاب به پایدار بود!) بعد عرفان که مطلبو گرفته بود با آهنگ "آینه" جواب داد و حالا هم پیشرو زد به زدبازی! تیک تاک هم اعلام کرده داره رو یه آهنگ دیگه کار می کنه!
یعنی در کل یه آهنگ "تهران مال منه" زدبازی تو دوماه اخیر یه کاری با رپ تهران کرد که هیچ آهنگی تا به حال نکرده بود!
قبل از انتشار آهنگ "... آره!" تن به 10، مهدی آلفا (از اعضای تن به 10) تو فیسبوکش یه متلکی به گروه پایدار انداخته بود که نمی تونم بنویسمش! پیرو این متلک JJ (از اعضای زدبازی) هم تو صفحش یه تیکه به مهدی آلفا انداخت! و اولین بار پیشرو اینجا بود که وارد مناقشات اخیر(!) شد و JJ رو فحش کش کرد! حالا هم که با این آهنگ کارو تموم کرد!
Bi to Hrgez(mohammadkh )
۹۱/۰۳/۲۴ - 15:32
نقل قول:
لامپی: البته به نظر من این هم از اثرات آهنگ "تهران مال منه" آلبوم "زاخار نامه" بود! تهران مال منه یه بمب تموم عیار بود! وقتی این آهنگ منتشر شد چند روز بعد گروه تیک تاک و امیرعلی (A2) یه ترک دادن به اسم "بچه موزیک" که بخشی از کروسش این بود: "تهرانو میترکونیم فقط با یه بچه موزیک" پشت بند این قضیه پایا (از اعضای پایدار) یه ترک داد بیرون به اسم "موزیکامون تهرانو آره" که کروسشو اعضای پایدار و تیک تاک و سامی بیگی اجرا کرده بودن در نوع خودش یه یارکِشی تموم عیار بود! بعد این آهنگ امیر خلوت یه آهنگ به اسم "تهران مال تو نیست" داد بیرون که انصافا مثل بقیه کارای امیر یه کار توپ و بی نقص بود! ملت منتظر بودن ببینن بعد این ماجرا چی میشه که گروه تن به 10 که رقابت دیرینه با گروه پایدار دارن خطاب به اعضای تیک تاک یه آهنگ خوندن به اسم "... آره!" که البته به در زدن که دیوار بشنوه! (در حقیقت آهنگشون خطاب به پایدار بود!) بعد عرفان که مطلبو گرفته بود با آهنگ "آینه" جواب داد و حالا هم پیشرو زد به زدبازی! تیک تاک هم اعلام کرده داره رو یه آهنگ دیگه کار می کنه! یعنی در کل یه آهنگ "تهران مال منه" زدبازی تو دوماه اخیر یه کاری با رپ تهران کرد که هیچ آهنگی تا به حال نکرده بود! قبل از انتشار آهنگ "... آره!" تن به 10، مهدی آلفا (از اعضای تن به 10) تو فیسبوکش یه متلکی به گروه پایدار انداخته بود که نمی تونم بنویسمش! پیرو این متلک JJ (از اعضای زدبازی) هم تو صفحش یه تیکه به مهدی آلفا انداخت! و اولین بار پیشرو اینجا بود که وارد مناقشات اخیر(!) شد و JJ رو فحش کش کرد! حالا هم که با این آهنگ کارو تموم کرد!
ممنون از توضیحات کاملتون:)@};-@};-


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
من بر آنم که قافیه مرد با درد اتفاقی نیست! آموزش لغات کتاب 504 واژه به روش LTR برای اولین بار در میانه....چیستانمردی با دو اندام تناسلی !تیپ زدن سگ و کودک مثل همآموزشگاه کنکاش برگزار می کند:خواستگاری به سبک بزهای نرسوژه های جالب از ثبت نام یارانه در یک کافی نتحمایت ازپزشکان متخصص بومی شهرستان میانهشوخی علی صادقی با مسی در اینستاگرام
کاربران آنلاین
علی رضا فهیمه... farhad-najafi داود محمودی _______-_-_SIngle gIrl here_-_-_______ حجت اشلقی*** پهلوانی علیرضاامیرخیزی afsoon mohammadi امیرحسین-ایلغاری فدایی شهداء16 امیرزمانی. مهدی آپاچی ممول کوچولو زهرا01 ناز**نین محرم جعفرزاده 2 ساعی نیا lılı_.__*AMIN*__._ılıl داو10دی پسرخاله araz chayi Amir Khalvat. (((_*) lönely خاطرات تنهایی سیدعلی موسوی* *سایه** گل پری90* کریمی. --------سرچمی-------- *lı__TI-Ie lƏŞt l3ut Ön3__ıl* آرای** یوردوم.آذربایجان میلاد*تنها* امیرارسی چاپ محسن (تایپ رایگان) علی نیکجویی حمیدایراندوست. بختی کارا حامد رهروان Se7en ترکمانچای نمایندگی رسمی GLX منصور میرزایی fereshteh yazdani fariba-pppp قاراگیله** ALONE-------BOY افشین*منافپور یالان گونلر پرواز را به خاطر بسپار ... کافی نت صفرویک کیان جهانبخش سفیر عشق*پور صالحی امیرزمانی.. شیلان زمانی _-*گدای عشق *-_ فاطی جوووووووون amir hesam جمشید جهانگیرزاده محمدرضاحیدری (-_-)چشم به راه(-_-) پرستو مهدوی مجنون سهیل راد عباس مرادی نگین *دختر اتش* مهدی سرخوش وتنهابی ک) سمیه برزگری maryam radboy19 رهای گمشده o...z...i...l گل فروش شهر مهسا غفاری. سردرگم سئویل آی تنهای عاشق****** ((نازنین زهرا)) ملوان.زبل علی ماوی میانالی .یونس ناصری. (V)..........هیچ کس..........(M)

مسئولیت کلیه مطالب به عهده نویسندگان و ارسال کنندگان آن است